Rýchle pôžičky cez internet

29.1.2016 at 20:11


Ak si chcete požičať rýchlo a pohodlne, rýchle pôžičky cez internet sú veľmi dobrým riešením. Požičať si je takto možné aj bez dokladovania príjmu a iných druhov administratívy, takže ide o veľmi dostupné financie a úvery. Pokiaľ by ste mali záujem o tento druh financovania, spája v sebe pohodlnosť a jednoduchosť, pretože nemusíte na získanie peňazí nikam ísť, s nikým sa nie je potrebné stretávať, všetko vybavíte z domu od počítača. Nevýhodou sú isté obmedzenia.Prvým je, že rýchle pôžičky cez internet sa poskytujú len ako krátkodobé úvery. Maximálna doba na ktorú si je možné peniaze požičať, je do 6 až 12 mesiacov. Ide o nebankové pôžičky, takže môže byť tento interval u každej spoločnosti iný. Druhým je suma, pretože sa jedná len o menšie pôžičky rádovo v niekoľkých stovkách Eur, maximom je obvykle suma do 300 až 400 Eur. Naopak neobmedzené je disponovanie s peniazmi, pretože ide o bezúčelové pôžičky.

A aký je úrok? Nuž, keďže ide o nebankové pôžičky, musíte rátať s tým, že to bude rozhodne viac ako v banke. Platí sa aj za to, že všetko vybavíte pohodlne z domova, veľmi rýchlo, skoro do 24 hodín máte peniaze na účte a k ich získaniu potrebujete len minimum dokladov a celého vybavovania. Bežne sa úroky pohybujú od 20 percent vyššie, nezriedka to môže byť aj 30, ale treba si pozrieť viac ponúk a vybrať si tú výhodnejšiu.

Výhodou je, že úvery sú bez poplatku.

Rýchle pôžičky cez internet vybavíte pomerne jednoducho. Stačí si nájsť v internetovej inzercii alebo vyhľadávači nebankovky, ktoré sa zaoberajú takýmito úvermi, vyplniť na ich webstránke elektronický online formulár, odoslať ho a počkať na schválenie úveru. Potom už len podpíšete úverovú zmluvu a peniaze Vám prídu na účet alebo v hotovosti v priebehu jedného dňa. Ide o najrýchlejšie možné úvery vybaviteľné inak ako osobne a tiež nie je potrebné zháňať ručenie.

Čo sa týka rôznych bezúčelových a účelových krátkodobých aj dlhodobých úverov, tak súčasné podmienky sú pomerne priaznivé. Aktuálne ponúka spotrebný bezúčelový úver s úrokom už od 7,5% Sberbank banka. O niečo vyšší úrok, od 9,9% majú internetové banky ZUNO aj mBank.

Vďaka novej legislatíve je poplatok za vedenie úverového účtu minulosťou a to sa týka nielen hypotekárnych ale aj spotrebných úverov v bankách. Pokiaľ Vás tento produkt zaujal, kľudne si pozrite našich poskytovateľov z celého Košického kraja!