Online pôžičky pre nezamestnaných

Kde takéto online pôžičky pre nezamestnaných nájdete
Skitterphoto / Pixabay

Online pôžičky pre nezamestnaných poskytujú len nebankové spoločnosti a jedná sa o mnohé produkty online pôžičiek, pri ktorých nie je potrebné dokladovať príjem. Ich vybavenie je veľmi jednoduché a nenáročné, postačí vám len občiansky preukaz.
Okrem toho existujú aj bežné pôžičky pre túto skupinu ľudí, o ktoré môžete požiadať online, ale ich nevybavíte len takto, je nutné aj osobné stretnutie. Každopádne ide o pohodlný spôsob ako získať financie.

Keďže nezamestnaní ľudia majú ťažie podmienky na získanie bežnej bankovej pôžičky, kde sa vyžadujete dokladovanie príjmu, prišli už pred nejakým časom nebankovky s produktami, kde nie je nutné dokladovať výšku vášho prijmu. Oproti bankám ale pri týchto pôžičkách musíte počítať s vyššími nákladmi na úver, pretože sú tu vyššie úrokové sadzby. Výhodou ale je, že s pôžičkami nie sú spojené žiadne poplatky vopred ani iné, všetko je už totiž zarátané v úroku.

Kde takéto online pôžičky pre nezamestnaných nájdete? Treba povedať, že výlučne pôžičkami pre nezamestnaných sa zaoberá menej nebankových subjektov, všetky ale majú produkty, pri ktorých nie je treba dokladovať príjem, takže tie sú určené na takýto účel. Choďte na webové stránky nebankových spoločností a nájdite si tam formulár na požiadanie o pôžičku online. Ten stačí potom už len vyplniť, poslať a čakať, že vám nebankovka potvrdí schválenie vášho úveru.

Väčšina nebankových spoločností podľa vašich zadaných základných údajov preverí vašu osobu v úverovom registri. Pokiaľ tam nemáte aktuálne zlé záznamy, úver pravdepodobne získate. Úrokové sadzby pre online pôžičky pre nezamestnaných sa pohybujú od 15 do 20 percent, čo je cena za dostupnosť pôžičky bez byrokracie. Zväčša si takto môžete požičať menšiu sumu peňazí do 250 Eur na krátku splatnosť do 12 mesiacov. Tento limit sa môže po čase zvýšiť.

Zaujíma vás tento produkt viac? Tak si vyberte z našich poskytovateľov z celého Košického kraja!