Pôžička pre nezamestnaných online

Ak si chcete požičať a ste bez práce, pôžička pre nezamestnaných online môže byť tá, ktorá Vám prinesie potrebné financie. Treba si ale uvedomiť, že sa jedná o nebankovú pôžičku a tiež aj to, že keďže nebudete dokladovať svoj príjem, musíte rátať nielen s vyšším úrokom, ale aj inými obmedzujúcimi podmienkami. Medzi ne patria najmä výška úveru a splatnosť úveru. To znamená, že úverový limit je niekde okolo 300 Eur a splatnosť je maximálne 6 až 9 mesiacov. Aby ste si mohli takúto pôžičku vybaviť, najprv musíte nájsť poskytovateľov online úverov.

To nie je až taký problém, keďže v poslednom období ide o obľúbený spôsob požičiavania si a preto ho začína ponúkať čoraz viac nebankových subjektov. Vy ale musíte ešte nájsť také, čo nepotrebujú na poskytnutie peňazí potvrdenie o príjme a neskúmajú ani úverové registre či iné registre. Týchto nebankoviek nie je mnoho, ale určite sa nájdu napríklad v inzercii na internete.

Na získanie peňazí potrebujete len občiansky preukaz. Pôžička pre nezamestnaných online sa vybavuje jednoduchým vyplnením internetového formulára na webovej stránke poskytovateľa a jeho odoslaním cez internet. Do pár hodín Vám príde výsledok schvaľovacieho procesu. V prípade, že Vám úver schvália, získate na úvod väčšinou do 50 Eur na 14 dní a pokiaľ tento úver splatíte bez problému, môžete požiadať o ďalší, s lepšími podmienkami limitu aj dobou.

Čo sa týka úrokovej sadzby, pôžička pre nezamestnaných online patrí medzi najdrahšie úvery, keďže sa poskytujú financie bez ručiteľa a dokladovania. Musíte preto počítať s úrokom až od 25% ročne a tiež aj s vysokou hodnotou RPMN. Túto nevýhodu môže kompenzovať fakt, že peniaze získate ľahko, rýchlo a úver je mimoriadne dostupný pre kohokoľvek. Financie môžete použiť hocijak, keďže ide o bezúčelový úver, čo znamená, že nedokladujete, ako ste ich minuli.

Čo sa týka rôznych bezúčelových a účelových krátkodobých aj dlhodobých úverov, tak súčasné podmienky sú pomerne priaznivé. Aktuálne ponúka spotrebný bezúčelový úver s úrokom už od 7,5% Sberbank banka.

Vďaka novej legislatíve je poplatok za vedenie úverového účtu minulosťou a to sa týka nielen hypotekárnych ale aj spotrebných úverov v bankách. Pokiaľ Vás tento produkt zaujal, kľudne si pozrite našich poskytovateľov pôžiček z Nitrianskeho kraja!