Rýchla pôžička cez SMS

mgmsaji / Pixabay

Rýchla pôžička cez SMS patrí v súčasnosti medzi najobľúbenejšie produkty, ktoré ponúkajú nebankové spoločnosti. Sú totiž veľmi rýchle, pohodlne sa vybavujú a získať si takto môžete pôžičku až do výšky 350 Eur na druhý deň od podania žiadosti. Nemusíte vôbec nikam chodiť, keď vám na jej vybavenie postačí váš mobilný telefón a číslo účtu, kde vám pôžičku pošlú. Navyše nepredkladáte žiadne potvrdenia o výške prímu, alebo o vašom stálom zamestnaní. Samotné vybavenie má dve verzie. Prvá, ak si SMS pôžičku vybavujete po prvý krát je trocha náročnejšia.

Najskôr odošlete SMS správu kde uvediete svoje údaje a koľko si chcete požičať a na akú dlhú dobu. Následne vám bude odoslané vaše identifikačné číslo, ktoré budete vždy používať pri žiadaní o novú pôžičku. Následne pošlete ďalšiu sms správu, už s týmto číslom a pôžička je vaša. Druhá verzia je už jednoduchšia, keď stačí na pôžičku poslať sms s číslom.

Rýchla pôžička cez SMS môže dosahovať výšku až 350 eur, ale na prvý krát to je len do sto eur. Pomerne vysoký je aj úrok a doba splatnosti je najviac 15 dní. Funguje tu však princíp vernosti, pri ktorom platí, že čím máte viac požičaných a úspešne splatených pôžičiek, tým je každá ďalšia pre zákazníka výhodnejšia. Týka sa to ale nielen jej výšky, ale aj nižších úrokov.

Pri pôžičke v hodnote 200 eur môžete ako stály klient zaplatiť na úrokoch menej až o 13 eur.

Ak ste zákazník, ktorý si požičal menej ako tri krát, tak za úver 200 eur na 15 dní zaplatíte poplatok 33,30. Ak ste si však požičali už viac ako sedem krát je tento poplatok len 20,30 eur. Takto si teda môže požičať každý, koho rýchla pôžička cez SMS zaujala. Môžete byť aj je nezamestnaný, veď jediné čo si na klientovi poskytovateľ overuje je to, či nemá zápis v úverovom registri obyvateľstva. Čiže či nemá evidované nezaplatené pôžičky v inej firme.