Rýchle pôžičky cez internet

Rýchle pôžičky cez internet
StartupStockPhotos / Pixabay

Ak si chcete požičať rýchlo a pohodlne, rýchle pôžičky cez internet sú veľmi dobrým riešením. Požičať si je takto možné aj bez dokladovania príjmu a iných druhov administratívy, takže ide o veľmi dostupné financie a úvery. Pokiaľ by ste mali záujem o tento druh financovania, spája v sebe pohodlnosť a jednoduchosť, pretože nemusíte na získanie peňazí nikam ísť, s nikým sa nie je potrebné stretávať, všetko vybavíte z domu od počítača. Nevýhodou sú isté obmedzenia.

Prvým je, že rýchle pôžičky cez internet sa poskytujú len ako krátkodobé úvery. Maximálna doba na ktorú si je možné peniaze požičať, je do 6 až 12 mesiacov. Ide o nebankové pôžičky, takže môže byť tento interval u každej spoločnosti iný. Druhým je suma, pretože sa jedná len o menšie pôžičky rádovo v niekoľkých stovkách Eur, maximom je obvykle suma do 300 až 400 Eur. Naopak neobmedzené je disponovanie s peniazmi, pretože ide o bezúčelové pôžičky.

A aký je úrok? Nuž, keďže ide o nebankové pôžičky, musíte rátať s tým, že to bude rozhodne viac ako v banke. Platí sa aj za to, že všetko vybavíte pohodlne z domova, veľmi rýchlo, skoro do 24 hodín máte peniaze na účte a k ich získaniu potrebujete len minimum dokladov a celého vybavovania. Bežne sa úroky pohybujú od 20 percent vyššie, nezriedka to môže byť aj 30, ale treba si pozrieť viac ponúk a vybrať si tú výhodnejšiu.

Výhodou je, že úvery sú bez poplatku.

Rýchle pôžičky cez internet vybavíte pomerne jednoducho. Stačí si nájsť v internetovej inzercii alebo vyhľadávači nebankovky, ktoré sa zaoberajú takýmito úvermi, vyplniť na ich webstránke elektronický online formulár, odoslať ho a počkať na schválenie úveru. Potom už len podpíšete úverovú zmluvu a peniaze Vám prídu na účet alebo v hotovosti v priebehu jedného dňa. Ide o najrýchlejšie možné úvery vybaviteľné inak ako osobne a tiež nie je potrebné zháňať ručenie.

Čo sa týka rôznych bezúčelových a účelových krátkodobých aj dlhodobých úverov, tak súčasné podmienky sú pomerne priaznivé. Aktuálne ponúka spotrebný bezúčelový úver s úrokom už od 7,5% Sberbank banka. O niečo vyšší úrok, od 9,9% majú internetové banky ZUNO aj mBank.

Vďaka novej legislatíve je poplatok za vedenie úverového účtu minulosťou a to sa týka nielen hypotekárnych ale aj spotrebných úverov v bankách. Pokiaľ Vás tento produkt zaujal, kľudne si pozrite našich poskytovateľov z celého Košického kraja!